• LANOVKOU NA NOVÚ HOĽU

  Počas letnej turistickej sezóny sa opäť môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa.

 • IDEÁLNY ČAS
  NA HORSKÚ TURISTIKU

  Máte radi turistiku? Potom ste na Donovaloch správne! Vydajte sa na potulky po turistických trasách v národných parkoch Veľká Fatra a Nízke Tatry.

 • FOTOPOINT NA NOVEJ HOLI

  Odfoťte sa s partiou na Novej holi - jednoducho a zadarmo čipovou kartou so spiatočným lístkom

 • Centrum cykloturistiky

  Od letnej sezóny 2011 sa Donovaly stali vďaka obnoveniu existujúcich
  a vytvoreniu nových cyklotrás centrom cykloturistiky v regióne Starohorských vrchov.

 • PARAGLIDING

  Studený vietor vo výškach a tie správne dávky adrenalínu
  - to je niečo pre dobrodružné povahy

Lyžiarska sezóna otvorená v časti Záhradište! K dispozícii zjazdovky pri Lomenej pome a pri vlekoch P1 a P2 v celkovej dĺžke 1,6 km. V prevádzke 4-sedačková lanovka Buly Expres Záhradište a vleky P1 a P2. Otváracie hodiny: 8:30 - 15:30 DENNE aj cez pracovné dni! Večerné lyžovanie bude zahájené až po otvorení zjazdovky č. 6. Momentálne nie je na nej dostatok snehu pre otvorenie a bude zatvorená aj počas víkendu 14. a 15. decembra! Termín jej otvorenia včas oznámime.

Predpredaj sezónnych skipasov na sezónu 2019/2020 spustený online tu od 15.10.2019! PARK SNOW Card ku každému sezónnemu skipasu ZADARMO!

Suvenírová "nulová" eurobankovka PARK SNOW Donovaly stále v predaji, kúpite ju len v miestnom infocentre na Donovaloch! Viac info o bankovke nájdete na www.eurosouvenir.sk!

Infocentrum - souvenir shop PONDELOK - NEDEĽA: 09:00 - 15:30 (12:30 - 13:00 prestávka). 10., 12. a 18. decembra ZATVORENÉ.

Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

LANOVKOU NA NOVÚ HOĽU

Počas letnej turistickej sezóny sa opäť môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa.

SUVENÍROVÁ EUROBANKOVKA

Obľúbený suvenír z dovolenky na Donovaloch si môžete zakúpiť na infocentre v cene 3€/ks

Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované