• LANOVKOU NA NOVÚ HOĽU

  V septembri a októbri lanovka na Novú hoľu v prevádzke len cez víkendy v polhodinových intervaloch od 9:00 - 17:00, od 28.9.2020 do 16:00hod.

 • IDEÁLNY ČAS
  NA HORSKÚ TURISTIKU

  Máte radi turistiku? Potom ste na Donovaloch správne! Vydajte sa na potulky po turistických trasách v národných parkoch Veľká Fatra a Nízke Tatry.

 • Požičovňa elektrobicyklov

  Vyraziť na cyklotúru na Donovaloch? Žiadny problém! Moderný a výkonný e-bajk na horské túry si môžete zapožičať pri lanovke na Novú hoľu.

 • FOTOPOINT NA NOVEJ HOLI

  Odfoťte sa s partiou na Novej holi - jednoducho a zadarmo čipovou kartou so spiatočným lístkom

 • Kolotoče pre najmenších

  Pre najmenších návštevníkov máme k dispozícii detské kolotoče - sloníky a malý retiazkový kolotoč a pre všetky vekové kategórie aj obľúbený autodrom.

Lanovka TELEMIX Nová hoľa v prevádzke cez víkendy a sviatky.

Denná prevádzka lanovky a ostatných atrakcií na Donovaloch od 2. septembra 2020 UKONČENÁ! Otváracie hodiny: cez víkendy a sviatky 9:00 - 17:00 v polhodinových intervaloch vždy o pol a celej hodine. Autodrom a detské kolotoče v prevádzke v čase 10:00 - 17:00. V prípade zhoršenia počasia môže dôjsť k prerušeniu alebo zrušeniu prevádzky!

Informácie o otváracích hodinách FunArény, Donovalkova a rozprávkového sveta Habakuky nájdete na ich webových stránkach www.funarena.sk , www.donovalkovo.sk a www.habakuky.eu.

Cyklobus na Donovaly z Banskej Bystrice v letnej sezóne 2020 premáva cez víkendy až do 27.9.2020.

Infocentrum Donovaly OTVORENÉ DENNE: Po-Pi: 9.00 - 15.00 | So, Ne: 9.00 - 15.30 (obedná prestávka 12.30-13.00). V prípade potreby nás kontaktujte na info@infodonovaly.sk

Rezervujte si jazdu na elektrokolobežke alebo vypožičanie elektrobicykla ešte pred príchodom do nášho strediska ONLINE!


Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

LANOVKOU NA NOVÚ HOĽU

Počas letnej turistickej sezóny sa opäť môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa.

SUVENÍROVÁ EUROBANKOVKA

Obľúbený suvenír z dovolenky na Donovaloch si môžete zakúpiť na infocentre v cene 3€/ks


Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované