line
 
Infocentrum  
line
 
E-shop  
line
 
Noviny  
line

iphone app
parksnowcard
 
 Ovplyvnilo počasie strávenie Vašej zimnej dovolenky?
 
nie
  20.7%
 
čiastočne, skrátili sme pobyt
  10.1%
 
áno, zrušili sme pobyt
  42.7%
 
ešte len plánujeme pobyt
  26.6%
 
ISO

infodonovaly Vitajte!

Infocentrum Info Donovaly začalo písať svoju históriu už októbri 2004.

Nájdete nás v atypickej budove v centre obce Donovaly (poloha tu). V aktraktívnych priestoroch začal náš infotím zhromažďovať všetky turistické informácie obce, Starohorskej doliny a blízkeho okolia, ktoré by Vám mohli byť nápomocné pri poznávaní tohto regiónu. V nasledujúcom roku sme sa stali riadnym členom Asociácie informačných centier Slovenska (AICES) a tak akreditovaným infocentrom v medzinárodnom ponímaní a garantom profesionálnych a aktuálnych informácií.

infocentrum Postupne sme sa venovali aj ďalším aktivitách: reprezentovaniu regiónu na medzinárodných výstavách a workshopoch, príprave printov s ubytovacími, turistickými možnosťami a tipmi na výlet, vytvoreniu a aktualizácii databázy ubytovacích možností a doplnkových služieb v najmodernejšom informačnom systéme, redigovaniu obecných novín s názvom Info Donovaly, a taktiež sme pre Vás pripravili projekt s názvom PARK SNOW Card – hosťovská karta.

Veríme, že ste už využili naše služby, pokiaľ nie, tešíme sa na Vašu návštevu a dotazy, rady sa podelíme o naše skúsenosti a zážitky.Nábytok Mudrák