PARK SNOW CARD

Vezmite si svoju dovolenku do vlastných rúk!

Čo je PARK SNOW Card?

parksnowcard

PARK SNOW Card je naša zľavová karta pre hostí strediska. Prostredníctvom nej môžete získať zľavy pri využívaní služieb u našich partnerov na Donovaloch alebo blízkom okolí. Je kľúčom k získaniu Vášho plnohodnotného zážitku z dovolenky.

Kúpiť PARK SNOW CARD

Ako získať kartu hosťa - PARK SNOW Card?

Pobytovú kartu hosťa so všetkými jej výhodami získate na základe objednávky v partnerskom ubytovacom zariadení pred príchodom do strediska, samotnú kartu si prevezmete buď na recepcii zariadenia alebo v infocentre (zariadenia bez stálej recepcie). Hosť získava kartu počas letných pobytov od ubytovacieho zariadenia bezplatne. Podmienkou jej získania je, že sa ubytujete minimálne na 2 noci v partnerskom zariadení. Samozrejme, každý hosť (nad 6 rokov) dostane svoju vlastnú kartu, takže jej výhody si môže užívať naozaj každý! Ďalej získate kartu tak, že si ju zakúpite priamo v stredisku, v miestnom infocentre za cenu 4,90 EUR (vrátane DPH).

Výška zľavy, frekvencia možnosti jej využitia a dĺžka platnosti je pri jednotlivých typoch kariet rôzna, bližšie informácie obdrží majiteľ karty pri jej prevzatí a vo forme informačnej brožúry, takisto sú tieto informácie dostupné na www.parksnowcard.sk.

Ako využiť kartu hosťa - PARK SNOW Card?

Jednoducho; hosť nosí kartu stále so sebou , u našich partnerov – poskytovateľov zliav sa ňou preukáže a využíva jej výhody pri čerpaní služieb! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card má svoju prevádzku označenú nálepkou. Zoznam poskytovateľov služieb so zľavou pripravujeme osobitne pre zimnú a letnú sezónu, aktuálny zoznam je vždy dostupný na www.parksnowcard.sk.

Želáme Vám pekný pobyt, plnohodnotné zážitky s PARK SNOW Card.


Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované
0.000