• IDEÁLNY ČAS
  NA HORSKÚ TURISTIKU

  Máte radi turistiku? Potom ste na Donovaloch správne! Vydajte sa na potulky po turistických trasách v národných parkoch Veľká Fatra a Nízke Tatry.

 • Požičovňa elektrobicyklov

  Vyraziť na cyklotúru na Donovaloch? Žiadny problém! Moderný a výkonný e-bajk na horské túry si môžete zapožičať pri lanovke na Novú hoľu.

 • FOTOPOINT NA NOVEJ HOLI

  Odfoťte sa s partiou na Novej holi - jednoducho a zadarmo čipovou kartou so spiatočným lístkom

 • ELEKTROKOLOBEŽKY

  Spoznávajte Donovaly rýchlo, ekologicky a pohodlne zo sedadla modernej e-kolobežky a zažite pri tom veľa zábavy na dvoch kolesách.

Platnosť sezónnych a a nevyčerpaných 8-hodinových skipasov z tohtoročnej sezóny sa presúva do lyžiarskej sezóny 2021/2022!

LYŽIARSKA SEZÓNA JE OD 1.1.2021 NA ZÁKLADE ROZHODNUTIA ÚVZ SR PRERUŠENÁ!

Ľadová plocha pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu OTVORENÁ! Otvorené je výdajné okienko susedného Husky baru pre výdaj občerstvenia a nápojov. Parkovanie pre návštevníkov ľadovej plochy sprístupnené pri lanovke na Novú hoľu.

Bežkárske trate v okolí Donovál boli upravené v piatok 5. marca 2021. Trasa na Šachtičku bola upravená po Krám, upravené sú aj okruhy Polianka a Močiare. Podmienky sú obmedzené! Všetky informácie o trasách a ich aktuálnom stave môžete sledovať aj na našej stránke o bežkovaní.

V prípade, že počas návštevy strediska vidíte dopravné zariadenie v chode, je to len za účelom prehliadok, skúšok, servisu a nastavení, ktoré momentálne v stredisku prebiehajú.


Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

LANOVKOU NA NOVÚ HOĽU

Počas letnej turistickej sezóny sa opäť môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa.

SUVENÍROVÁ EUROBANKOVKA

Obľúbený suvenír z dovolenky na Donovaloch si môžete zakúpiť na infocentre v cene 3€/ksInfolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované