• IDEÁLNY ČAS
  NA HORSKÚ TURISTIKU

  Máte radi turistiku? Potom ste na Donovaloch správne! Vydajte sa na potulky po turistických trasách v národných parkoch Veľká Fatra a Nízke Tatry.

 • Požičovňa elektrobicyklov

  Vyraziť na cyklotúru na Donovaloch? Žiadny problém! Moderný a výkonný e-bajk na horské túry si môžete zapožičať pri lanovke na Novú hoľu.

 • FOTOPOINT NA NOVEJ HOLI

  Odfoťte sa s partiou na Novej holi - jednoducho a zadarmo čipovou kartou so spiatočným lístkom

 • Kolotoče pre najmenších

  Pre najmenších návštevníkov máme k dispozícii detské kolotoče - sloníky a malý retiazkový kolotoč a pre všetky vekové kategórie aj obľúbený autodrom.

Lyžovačka na Donovaloch v časti Záhradište už od piatka, 4. decembra 2020, vrátane večerného lyžovania! K dispozícii zjazdovky pri Lomenej pome a pri vleku P2 v celkovej dĺžke 1,2 km. Na svah vás vyvezie 4-sedačková lanovka Buly Expres Záhradište a späť na centrálne parkovisko sa vytiahnete vlekom P2. Prevádzková doba DENNE PIATOK - SOBOTA 8:30 - 21:00 NEDEĽA - ŠTVRTOK 8:30 - 15:30 Tešíme sa na Vašu návštevu na Donovaloch.

Prosíme všetkých návštevníkov, aby striktne dodržiavali všetky protipandemické opatrenia - odstupy min. 2 metre v koridoroch pred turniketmi, mali vhodným a dostatočným spôsobom prekrytú tvár a prísnu hygienu rúk.

Využite výhodnejšie ceny skipasov zakúpených ONLINE pred príchodom do strediska a vyhnete sa tak radám pred pokladňami! Napr. cena 7-hod. lístka pre dospelú osobu zakúpeného online 22,40€, na mieste v stredisku 32€.

INFOCENTRUM DONOVALY - DOČASNE ZATVORENÉ! V prípade potreby nás kontaktujte na info@infodonovaly.sk

"Nekonečná sezónka" platná v zimnej sezóne na lyžovačku a v letnej sezóne 2021 na lanovku TELEMIX Nová hoľa v predpredaji za výhodnú cenu na www.parksnow.sk


Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

LANOVKOU NA NOVÚ HOĽU

Počas letnej turistickej sezóny sa opäť môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa.

SUVENÍROVÁ EUROBANKOVKA

Obľúbený suvenír z dovolenky na Donovaloch si môžete zakúpiť na infocentre v cene 3€/ksInfolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované