Priprav sa na NEKONEČNÚ „SEZÓNKU“

Chladnejšie októbrové dni sú predzvesťou blížiacej sa zimnej sezóny. Si pripravený na novú zimnú sezónu? Nevieš sa dočkať menčestrových zjazdoviek na Novej holi alebo Záhradišti?

Neváhaj a klikni na náš webshop a zaisti si nekonečne veľa možností a zážitkov s našou nekončenou sezónkou*! Áno, nekonečnou, pretože s koncom zimnej sezóny nekončí jej platnosť! S našou sezónkou budeš môcť odteraz využívať lanovku na Novú hoľu aj počas celej letnej sezóny 2021!

parksnow

A to nie je všetko, s našou nekonečnou sezónkou môžeš lyžovať takmer nekonečne dlho na dennom aj večernom lyžovaní na Záhradišti a to úplne každý deň bez obmedzenia a výluk, od prvého do posledného dňa zimnej sezóny hoci aj 12 hodín denne.

Nekonečne veľa zábavy si s nekonečnou sezónkou užijú aj naši najmenší návštevníci v jednom z najväčších detských funparkov v strednej Európe. Vstup do funparku na všetky posuvné pásy a vlek je už zahrnutý v cene tejto sezónky.

Všetkých našich zákazníkov si veľmi vážime a majiteľov nekonečnej sezónky za ich lojalitu odmeníme pri každej návšteve v našich reštauračných zariadeniach na Záhradišti a Novej holi. S nekonečnou sezónkou získaš 10% zľavu z výšky konzumného v Chate pod Magurou, bistre Záhradište a nových prevádzkach rýchleho občerstvenia pri oboch údolných staniciach lanoviek.

Tak ako, ešte stále váhaš? Neváhaj, k sezónke dostávaš ako po minulé roky aj kartu PARK SNOW Card. Pamätáš? Zľavy u našich partnerov na Donovaloch alebo blízkom okolí. Takže napr. s našou nekonečnou sezónkou sa aj lacnejšie okúpeš!

Žijeme v uponáhľanej dobe a blížiaca sa zimná sezóna bude pre nás všetkých určite iná. Napriek všetkým opatreniam a obmedzeniam, ktoré v každodennom živote musíme dodržiavať, pobyt na čerstvom vzduchu je jednou z najmenej rizikových aktivít.

Urobíme všetko preto, aby si sa u nás v PARK SNOW Donovaly cítil čo najlepšie a bezpečne. Zdravie našich hostí a zamestnancov je pre nás prvoradé, preto dbáme na všetky opatrenia v záujme zabránenia ďalšieho šírenia koronavírusu. A preto všetkým držiteľom nekonečnej sezónky garantujeme vrátenie plnej sumy peňazí v prípade, ak by stredisko kvôli nariadeným opatreniam nemohlo byť v sezóne 2020/2021 otvorené, príp. garantujeme majiteľom sezónnych skipasov prednostné právo využitia dopravných zariadení v prípade prevádzky dopravných zariadení pri obmedzenej kapacite.

Nekonečne veľa možností, zážitkov a dobrodružstiev zažijete s nekonečnou sezónkou počas celého roka len u nás, v PARKu SNOW Donovaly! A to všetko len za 199€ pre každého, kto si zakúpi nekonečnú sezónku v predpredaji do 15. decembra 2020 v našom webshope alebo v strediskových pokladniach.

* platnosť sezónneho skipasu je od 1.11.2020 do 31.10.2021. Skipas je neprenosný, môže ho využívať len osoba, na ktorej meno je vystavený. Pri každom prechode cez turniket je overovaná identita zákazníka fotokontrolou.


KÚPIŤ TERAZInfolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované