• FAQ

Potrebujete poradiť??

Pripravili sme pre vás sekciu často kladených otázok kde nájdete odpovede a dôležité informácie.

Stredisko je prevádzke od 1.5.2024 počas víkendov a sviatkov a následne od 15.6.2024 denne. Kompletné otváracie hodiny môžete nájsť tu - https://www.parksnow.sk/leto/sk/otvaracie-hodiny-strediska.

Lanovka TELEMIX Nová hoľa premáva v polhodinových intervaloch, tzn. vždy o pol a o celej hodine počas otváracích hodín strediska.

Áno, z Novej hole je možné zísť po zimnej zjazdovke späť k údolnej stanici lanovky alebo do centra obce po červenej turistickej značke.

Cesta lanovkou na vrch Nová hoľa trvá 5 až 7 min.

Nie, pre hostí s platným lístkom na lanovku je parkovné zdarma. Pred odchodom z parkoviska je potrebné si s lístkom na lanovku uplatniť 100% zľavu na platobnej stanici.

Čipové karty je možné vrátiť v automate, ktorý sa nachádza pri pokladni pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu. Počas otváracích hodín je možné karty vrátiť v pokladniach strediska, kolibe Goral, Reštaurácii Magura alebo v Husky bare.

Áno, pokiaľ to rozmery kočíka umožňujú je možné ho odviezť v kabínke bez dodatočného príplatku.

Áno, prevoz domácich miláčikov lanovkou TELEMIX Nová hoľa je možný obojsmerne v kabínkach a je bezplatný.

Naše e-kolobežky sú určené len na spevnené plochy, teda nie do terénu. Pred zapožičaním e-kolobežky obdržíte mapu odporúčaných trás v rámci obce Donovaly.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom

Kontakty