• Detské aktivity

Park Snow Donovaly je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo, zábavu a nové zážitky. Či už sú deti nadšencami cyklistiky, milujú zmrzlinu alebo sa radi prechádzajú prírodou, Donovaly majú čo ponúknuť. Pozrime sa na niektoré z najobľúbenejších aktivít pre deti v tejto oblasti.

Detský Bike Park

Detský Bike Park je skvelým miestom pre malých cyklistov, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti alebo len zažiť radosť z jazdy na bicykli. Park je navrhnutý tak, aby bol bezpečný a zábavný pre deti všetkých vekových kategórií a úrovní skúseností. Trasa a prekážky umožňujú deťom zdokonaľovať svoje schopnosti a zároveň si užívať pohyb na čerstvom vzduchu.


Požičovňa bicyklov a chráničov v rôznych vekových kategóriách od 2,5 až po 10 rokov.

Dopravné Ihrisko

Dopravné ihrisko je vzdelávacie a zábavné miesto, kde sa deti môžu naučiť základné pravidlá cestnej premávky. Ihrisko je vybavené realistickými dopravnými značkami, semaformi a mini cestami, kde

si môžu vyskúšať jazdu na elektrickom auíčku. Ihrisko je navrhnuté tak, aby deti mohli bezpečne skúšať rôzne dopravné situácie.


Prechádzka na Zvolen

Prechádzka na Zvolen je nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu. Po odvezení sa lanovkou Telemix na Novú hoľu môžu deti a rodičia pokračovať pešo na vrchol Zvolena. Cesta ponúka úžasné výhľady na okolitú krajinu a je vhodná aj pre menšie deti.


Turistiku na vrchol Zvolen zvládne naozaj každý

Zmrzlinový Raj - Najväčšia Ponuka Zmrzliny

Po všetkých týchto aktivitách si deti určite radi oddýchnu a osviežia sa niečím chutným. V Zimnom raji nájdete najväčšiu ponuku zmrzliny na Donovaloch, ktorá poteší každého malého návštevníka. Každé dieťa si tu nájde svoju obľúbenú príchuť zmrzliny.


Bobová Dráha

Bobová dráha na Donovaloch je jednou z najobľúbenejších atrakcií pre deti. Ponúka vzrušujúcu jazdu plnú zákrut a rýchlych zjazdov, ktorú si deti zamilujú. Bobová dráha poskytuje jedinečný zážitok, ktorý deti len tak nezabudnú.


Donovalkovo

Donovalkovo, detské mestečko, je ďalšou skvelou atrakciou, kde môžu deti objavovať a hrať sa. Mestečko je plné malých domčekov a ulíc, kde sa deti môžu vcítiť do rôznych profesií a rolí. Hranie v Donovalkove podporuje kreatívne myslenie a sociálne zručnosti.