• Gastronómia

Donovaly sú nielen miestom pre šport a relax, ale aj pre vynikajúcu gastronómiu. V stredisku Park Snow nájdete rôzne možnosti, ktoré potešia vaše chuťové poháriky. Poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších gastronomických zážitkov, ktoré vás tu čakajú.

Reštaurácia Magura: Tradičná Slovenská Kuchyňa Reštaurácia Magura, ktorá sa nachádza priamo v srdci strediska, ponúka širokú paletu tradičných slovenských jedál. Vychutnať si môžete klasické pochúťky ako sú bryndzové halušky, vyprážaný syr, kapustnicu a mnoho ďalších. Magura je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú spoznať autentickú chuť Slovenska v príjemnom a útulnom prostredí.

Prichystali sme si pre vás novú terasu z której budete mať dohľad na vaše ratolesti.

Kiosk na Novej Holi je absolútnou novinkou tejto sezóny. Nachádza sa na vrchole Novej hole a ponúka zákazníkom možnosť vychutnať si čerstvo pripravenú pizzu a osviežujúce nápoje. Či už si chcete dať rýchle občerstvenie alebo si len vychutnať krásny výhľad s dobrým jedlom, kiosk je tou správnou voľbou.

Kombinácia skvelého jedla a úžasného výhľadu vytvára jedinečný zážitok.

Ak máte chuť na dezert alebo miešaný nápoj, Husky Bar je miestom, ktoré musíte navštíviť. Okrem vynikajúcej kávy tu nájdete najväčší výber zmrzliny na Donovaloch. Husky Bar je ideálnym miestom na relaxáciu po aktívnom dni, kde si môžete vychutnať sladkosti a osviežujúce nápoje.

Husky Bar je ideálnym miestom na oddych po náročnom dni plnom zážitkov.

Donovaly a stredisko Park Snow ponúkajú bohatú paletu gastronomických zážitkov, ktoré uspokoja každého návštevníka. Či už máte chuť na tradičné slovenské jedlá, čerstvú pizzu alebo lahodné dezerty, tu si určite prídete na svoje. Nechajte sa uniesť chuťami Slovenska a užite si nezabudnuteľné chvíle na Donovaloch.