• Novinky v stredisku

SNOW SHOW 2024

Osemnásty ročník SNOW SHOW prinesie najväčší bezplatný test lyží a snowboardov od šiestich značiek, diskusie so známymi osobnosťami a koncerty slovenských interpretov, to všetko aj v lyžiarskom stredisku Park Snow Donovaly – časť Nová hoľa.  


Organizátori SNOW SHOW pozývajú všetkých milovníkov lyžovania, snowboardingu a hlavne skvelej zábavy do lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Hlavnou myšlienkou podujatia je spestrenie a obohatenie víkendu 17-18.2. počas zimnej sezóny 2024, a vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry na svahoch i mimo nich.

“Tento rok je pre nás skutočne výnimočný. Návštevníci SNOW SHOW si budú môcť vyskúšať lyže a snowboardy šiestich špičkových značiek, vypočuť si diskusie so známymi osobnosťami a zabaviť sa na koncertoch slovenských umelcov,” povedal Matúš Kozina, organizátor podujatia.

Vo vybraných strediskách bude hlavným športovým lákadlom pre návštevníkov bezplatný test lyží a snowboardov značiek Rossignol, Atomic, Salomon, Elan, Kästle a Capita. Protektory pre lyžiarov s snowboardistov predstaví značka UVEX. Počas dňa si môžu lyžiari i nelyžiari užiť Rozhovory na hojdačke s inšpiratívnymi osobnosťami a mnoho súťaží pre všetky vekové generácie. 

V spomínanom lyžiarskom stredisku sa postará o tanečnú zábavu Brano DJ a o podvečerný program sa naživo postará Pokyman, headliner kapely Medial Banana. 

“Tento ročník bude výnimočný aj pre fanúšikov saunovania, pre ktorých sme si pripravili originálnu fínsku saunovačku priamo na svahu.”

Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich aj ľadovo vymrazených nápojov Tatratea, Schweppes, DCafe a takisto môžu ochutnať aj nealkoholické a alkoholické pivá od remeselného pivovaru NILIO z Liptovského Mikuláša. Pre najmenších máme pripravené horúce prekvapenie od Granini.


Celú sériu SNOW SHOW uvádza a moderuje Láďo Varecha – moderátor rádia Europa 2, ktorý sa zaručene postará o zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít. 


Viac informácií o podujatí a partneroch nájdete na oficiálnej stránke: www.snow-show.sk a taktiež na sociálnej sieti Facebook: https://www.facebook.com/SNOWSHOWsk