• AKTUÁLNE

AKTUALITY


Lanovka na Novú hoľu v prevádzke piatky - nedele 9:00 - 17:00 v polhodinových intervaloch vždy o pol a celej hodine. Autodrom a detské kolotoče otvorené v dňoch prevádzky lanovky v čase 10:00 - 17:00.

Požičovňa elektrokolobežiek a elektrobicyklov pri údolnej stanici lanovky otvorená piatky - nedele. Rezervácie dostupné aj pred príchodom do strediska online.

Informácie o prevádzke atrakcií FunArény, Donovalkova a Habakúk nájdete na ich webových stránkach www.funarena.sk , www.donovalkovo.sk a www.habakuky.eu . Letná sezóna v rozprávkovej dedinke Habakuky ukončená!

COVID automat, opatrenia platné od 20.9.2021.
Naše stredisko sa nachádza v “oranžovom” okrese Banská Bystrica a funguje v režime “OTP”, t.j. naše dopravné zariadenia môžu využívať osoby, ktoré sa preukážu potvrdením o očkovaní, o prekonaní COVID-19 alebo negatívnym výsledkom testu na COVID-19, a to v papierovej alebo elektronickej forme. Tieto potvrdenia je možné nahradiť digitálnym COVID preukazom EÚ. Z pohľadu testov platí negatívny výsledok PCR alebo LAMP testu nie starší ako 72 hodín od odberu, alebo negatívny výsledok antigénového testu nie starší ako 48 hodín od odberu.


Upozorňujeme návštevníkov, že v priebehu dňa v prípade zhoršenia počasia môže dôjsť k prerušeniu, príp. zrušeniu prevádzky lanovky aj ostatných atrakcií!

Husky bar otvorený v dňoch prevádzky lanovky na Novú hoľu do 18:00.

Obrázok