• Kariéra

Brigádnik/čka do après-ski barov a bistra PARK SNOW Donovaly

Obrázok

Hľadáme šikovných, usmievavých a ochotných kolegov na brigádu do gastronomických prevádzok v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly . Náplňou práce je poskytovanie servisu pre hostí spojeného s prípravou a podávaním nápojov a malých snackov. Výhodou sú Vaše skúsenosti z horských stredísk a záľuba v gastronómii.

Viac informácií

Vedúci novej gastro prevádzky PARK SNOW Donovaly - Bistro, BAR

Obrázok

Hľadáme vedúceho gastro prevádzky, ktorý bude zodpovedný za zabezpečenie vynikajúceho servisu pre našich klientov. Úspešný kandidát bude schopný na dennej báze plánovať, riadiť, rozvíjať gastro business v danej prevádzke s cieľom maximalizovať profit prostredníctovm spokojných zákazníkov, efektívneho vedenia a rozvoja zamestnancov. Taktiež sa bude aktívne podielať na predaji tovaru zákazníkom a riadení svojho tímu.

Viac informácií

Čašník/Čašníčka, Barman/Barmanka v gastro prevádzkach PARK SNOW Donovaly

Obrázok

Hľadáme šikovných, usmievavých a zanietených kolegov na pozíciu čašník/čašníčka, barman/barmanka do bistra/reštaurácie/baru v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly . Náplňou práce je poskytovanie servisu pre hostí spojeného s prípravou a podávaním nápojov a malých snackov. Výhodou sú Vaše skúsenosti z horských stredísk, záľuba v gastronómii a práca s ľuďmi.

Viac informácií

Kuchár / Kuchárka

Obrázok

Hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu na pozíciu kuchára/kuchárky do reštaurácie v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly. Náplňou práce je príprava jedál, starostlivosť o kuchyňu, vedenie príručného skladu kuchyne a príprava surovín na ďalšie spracovanie. Výhodou sú skúsenosti s prácou v horských strediskách a záľuba v gastronómii.

Viac informácií

Pracovník/čka predaja lyžiarskych lístkov na Donovaloch

Obrázok

Ponúkame prácu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly na plný úväzok, na dohodu alebo na živnosť na pozíciu manažéra/ky prvého kontaktu so zákazníkom. Hlavná náplň činnosti je predaj lyžiarskych lístkov počas zimnej sezóny 2021/2022 a poskytovanie informácií zákazníkom počas ich pobytu v stredisku na Donovaloch.

Viac informácií

Parkovčík v stredisku PARK SNOW Donovaly

Obrázok

Ponúkame prácu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly na dohodu alebo brigádu na pozíciu parkovčíka. Hlavná pracovná náplň je organizovanie a navigácia návštevníkov na správne zaparkovanie vozidiel na strediskových parkovacích plochách počas zimnej sezóny 2021/2022 s možnosťou predĺženia pracovného pomeru aj na letnú sezónu 2022.

Viac informácií

Lyžiarsky a snowboard inštruktor v sezóne 2021 /22

Obrázok

Lyžiarska a snowboard škola SKI-TI ponúka prácu lyžiarskeho a snowboard inštruktora v sezóne 2021 /22 za atraktívnych podmienok. /čistá mzda od 9 eur /hod/
Bližšie informácie na tel. 0905 400110.