• Kariéra

Pomocný kuchár v reštaurácii/ bistre

Miesto výkonu práce: PARK SNOW Donovaly, Donovaly
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu: November / December 2020

Mzdové podmienky (brutto): 850 EUR/mesiac (500€ + osobné ohodnotenie 350€)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme šikovného kuchára-ku na prácu v reštaurácii / bistre v horskom stredisku. Práca je spojená s prípravou a výdajom jedál v lyžiarskom stredisku počas dennej prevádzky. Výhodou sú Vaše skúsenosti zo zahraničia, horských stredísk, aquaparkov a záľuba v gastronómii.

Zamestnanecké výhody, benefity:
- sezónny skipas platný v stredisku PARK SNOW Donovaly
- práca v čase od 07:00 - 17:00 hod.
- možnosť zamestnaneckého ubytovania
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít

Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax v odbore
- zmysel pre detail a najmä čistotu
- odhodlanie a ochota rozvíjať svoje schopnosti

Informácie o výberovom konaní:
Štruktúrovaný životopis (príp. aj s motivačným listom) prosíme zasielajte e-mailom do konca novembra 2020 na adresu kubalova@parksnow.sk.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 30.11.2020

Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Kubalová
Tel.: +421915869798
E-mail: kubalova@parksnow.sk
ICE BERG PROJECT s. r. o.
Donovaly 801
976 39 Donovaly