• Nekonečná sezónka

Milí priatelia,

ďakujeme vám všetkým, ktorí ste si pred tohtoročnou zimnou sezónou zakúpili sezónny skipas do nášho strediska PARK SNOW Donovaly. Na sklonku roka, keď sme z dôvodu prijatých preventívnych opatrení prerušili sezónu sme ešte netušili, že to bude zároveň predčasný koniec lyžiarskej sezóny 2020/2021.

Investícia do sezónneho skipasu sa spája vždy s istým rizikom. Avšak ako sme pred sezónou sľúbili, pri kúpe sezónneho skipasu v čase pandémie sme vám ho chceli minimalizovať čo najviac, nakoľko nikto z nás nevedel, ako to napokon dopadne. A dopadlo to tak, že dnes vám, všetkým majiteľom sezónnych skipasov (príp. nevyčerpaných 8-hodinových skipasov), ponúkame možnosť využitia týchto skipasov v lyžiarskej sezóne 2021/2022! Ak ste vlastníkom nekonečnej sezónky, tak aj na leto 2022. V tohtoročnej letnej sezóne nekonečná sezónka z tejto prerušenej/zrušenej sezóny nebude platiť!

Nárok na predĺženie platnosti má každý majiteľ automaticky, nemusíte o to žiadať, len pred začiatkom zimnej sezóny 2021/2022, príp. pri prvom príchode na lyžovačku je potrebné si prísť dať predĺžiť platnosť skipasov do najbližšej pokladne, príp. do kancelárie správy strediska pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu.

Veríme, že prijmete túto formu refundácie a budeme sa tešiť na Vašu návštevu na Donovaloch v budúcej sezóne.

Obrázok