• FAQ

Potrebujete poradiť??

Pripravili sme pre vás sekciu často kladených otázok kde nájdete odpovede a dôležité informácie.

Áno. V procese nákupu necháte kolónku s číslom skipasu prázdnu (toto pole nie je povinné). Skipas si následne vyzdvihnete na ktorejkoľvek pokladni v stredisku PARK SNOW Donovaly, kde uhradíte vratnú zálohu 2€ za každý vystavený skipas.

4-hodinový, jednodňový, večerný a viacdenné skipasy sú platné len na dni, na ktoré boli zakúpené. Výnimkou je 8-hodinový skipas, ktorý je platný počas celej zimnej sezóny.

Bude upresnené.

Stratu skipasu je potrebné nahlásiť v kancelárii správy strediska PARK SNOW, kde bude tento skipas zablokovaný a následne vystavený nový. Pre zablokovanie skipasu je potrebné číslo oprávnenia, preto odporúčame zákazníkom uchovať si doklad o zaplatení alebo si daný skipas odfotiť. V prípade online kúpy skipasu si číslo oprávnenia pozrieme prostredníctvom eshopu.

Nie. Fotografia je vytvorená automaticky prvým prechodom cez turniket.

Aktuálne počasie môžete nájsť tu: https://www.parksnow.sk/zima/sk/donovaly-live

Neprenosný skipas môže využívať iba jedna a tá istá osoba. Pri použití skipasu inou osobou bude skipas zablokovaný bez nároku na odškodnenie.

Na večerné lyžovanie platia večerné, 4- a 8- hodinové, 3 až 6 dňové a celosezónne skipasy.

Čas na 4-hodinovom skipase začína plynúť prvým prechodom cez turniket (nie od času kúpy).

Čipové karty je možné vrátiť v automatoch, ktoré sa nachádzajú pri Yeti bare a pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu. Počas otváracích hodín je možné karty vrátiť v pokladniach strediska, kolibe Goral, lyžiarskych školách Patty ski, Dami´ sport, SKI-TI, Bistre Záhradište, Reštaurácii Magura a v Husky bare.

Nie, deti do 6 rokov majú bezplatné cestovné. Na prechod cez turniket nepotrebujú skipas, prechádzajú ním naraz so svojím doprovodom alebo použijú prechod na to určený.

Počas hlavnej sezóny sú k dispozícii približovacie vleky S2 a P6, ktoré môžete využiť na presun medzi Novou hoľou a Záhradišťom.

Áno. Peší turisti môžu lanovku TELEMIX Nová hoľa využívať aj počas zimnej sezóny. Lístok je možné zakúpiť si v pokladni.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom

Kontakty