• Lyžiarske kurzy

Obrázok

Vyhraj lyžiarsky Snow!

Vyhraj pre celú tvoju triedu, neskutočný 5-dňový lyžiarsky výcvik, aj s ubytovaním ktorý  čaká na vás v stredisku PARK SNOW Donovaly!

Prečo lyžiarsky kurz na Donovaloch?

✅ denný skipas od 8€
✅ zjazdové trate pre začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých lyžiarov
✅ možnosť večerného lyžovania a výučby lyžovania aj počas víkendov
✅ super snehové podmienky od decembra do marca + výborná dopravná dostupnosť
✅ široká ponuka bezplatných voľnočasových aktivít - korčuľovanie, sánkovanie, turistika, bežecké a skialpinistické trate a omnoho viac

Čo môžeš vyhrať?

5 úžasných dní na svahoch Donovalov pre teba a tvojich spolužiakov - áno, aj pre tvojich učiteľov ( maximálny počet 45 osôb) . Lyžovať budeš neobmedzene, ubytko budeš mať na Ski Hotel Donovaly len kúsok od zjazdovky a k dispozícii budeš mať všetko čo PARK SNOW Donovaly ponúkajú.

Čo musíš spraviť ak chceš vyhrať?

Súťaž je určená pre všetkých študentov základných, stredných  ale aj vysokých škôl. Hrá sa o 3 lyžiarske kurzy. Losovanie dvoch kurzov bude na sociálnych sieťach PARK SNOW Donovaly a jeden bude vylosovaný na sociálnych sieťach spoločnosti REFRESHER.

Natoč, alebo odfoť sa!
Vytvor originálne video/fotku, kde spolu so spolužiakmi alebo sám ukážeš svoj lyžiarsky štýl priamo v triede, pred tabuľou. Už sám Ján Amos Komenský (čítaj “come and ski”) predsa povedal že “škola má byť hrou” a preto aj ty môžeš zapojiť svoje kreatívne bunky a vyhrať nezabudnuteľný zážitok pre celú triedu.

Stačí, ak počas hodiny vystúpiš pred tabuľou v kompletnej lyžiarskej alebo snowboardovej výstroji a ukážeš svoje akademické schopnosti. To, čo pred tabuľou takto nahodený predvedieš je úplne na tebe. Či už budeš recitovať Sládkovičovu Marínu, referovať o nesmrteľnosti chrústov alebo vysvetľovať teóriu relativity, sprav to v lyžiarskom štýle. Kreativite sa medze nekladú.

Uži si školu hrou a vyhraj lyžiarsky, kde pre teba bude hora školou!


Postni to!
Zverejni svoje video na Facebooku, Instagrame alebo TikToku s hashtagmi #comeandski, #parksnow a #lyziarskysnow a tvoje video bude zaradené do žrebovania. Nezabudni dať follow na PARK SNOW Donovaly na sociálnych sieťach

Dôležité dátumy
Uzávierka súťaže: 13. októbra
Oznámenie výhercov: 15. októbra. Drž palce a sleduj naše sociálne siete!

Máš otázky?
Ak máš akékoľvek otázky, skús sa pozrieť na naše často kladené otázky alebo nás kontaktuj. Chceme, aby si mal všetky potrebné informácie.Viac informácií o lyžiarskych kurzoch?

Zaujímajú ťa ceny, termíny a všetko okolo lyžiarskych kurzov na Donovaloch? Sleduj naše sociálne siete alebo si prečítaj všetky informácie na našom webe. Pravidlá súťaže nájdete TU.