• Nekonečná sezónka

Priprav sa na NEKONEČNÚ „SEZÓNKU“

Si pripravený na novú zimnú sezónu? Nevieš sa dočkať menčestrových zjazdoviek na Novej holi alebo Záhradišti?

Vianočná akcia na nákup Nekonečných sezóniek. Kúpte si Nekonečnú sezónku pre seba v predpredajovej cene 299€ a pre svoje dieťa len za 199€. Benefity nekonečnej sezónky

Cenník nekonečnej sezónky

 • 199€ VYPREDANÉ

  10.10.2022 o 10:00

  Najvýhodnejšia cena 199€ pre najrýchlejších lyžiarov

 • 229€ VYPREDANÉ

  10.10. - 23.10.2022

  Druhá vlna predpredaja vo výhodnej cene 229€

 • 249€ VYPREDANÉ

  24.10. - 20.11.2022

  Tretia vlna predpredaja vo výhodnej cene 249€

 • 299€

  21.11. - 23.12.2022

  Posledná vlna predpredaja nekonečnej sezónky, na eshope a v naších pokladniach v stredisku PARK SNOW Donovaly

 • 349€

  24.12. - koniec zimnej sezóny

  Predaj nekonečnej sezónky počas zimnej sezóny po skončení predpredaja

Nekonečná sezónka

Aké sú výhody nekonečnej sezónky?

✅ platí celý rok
✅ zahŕňa aj večerné lyžovanie
✅ so sezónkou parkujete zdarma
✅ v baroch a reštaurácii konzumujete s 15% zľavou

Neváhaj a klikni na náš webshop a zaisti si nekonečne veľa možností a zážitkov s našou nekončenou sezónkou! Áno, nekonečnou, pretože s koncom zimnej sezóny nekončí jej platnosť! S našou sezónkou budeš môcť odteraz využívať lanovku na Novú hoľu aj počas celej letnej sezóny 2023!

A to nie je všetko, s našou nekonečnou sezónkou môžeš lyžovať takmer nekonečne dlho na dennom lyžovaní na Novej holi a Záhradišti a následne aj počas večerného lyžovania na Záhradišti a to úplne každý deň bez obmedzenia a výluk, od prvého do posledného dňa zimnej sezóny hoci aj 12 hodín denne. 

Nekonečne veľa zábavy si s nekonečnou sezónkou užijú aj naši najmenší návštevníci v jednom z najväčších detských funparkov v strednej Európe. Vstup do funparku na všetky posuvné pásy a vlek je už zahrnutý v cene tejto sezónky.

Všetkých našich zákazníkov si veľmi vážime a majiteľov nekonečnej sezónky za ich lojalitu odmeníme pri každej návšteve v našich reštauračných zariadeniach na Záhradišti a Novej holi. S nekonečnou sezónkou získaš 15% zľavu z výšky konzumného v Chate pod Magurou, bistre Záhradište a nových prevádzkach rýchleho občerstvenia pri oboch údolných staniciach lanoviek.

Žijeme v uponáhľanej dobe a blížiaca sa zimná sezóna bude pre nás všetkých určite iná. Napriek všetkým opatreniam a obmedzeniam, ktoré v každodennom živote musíme dodržiavať, pobyt na čerstvom vzduchu je jednou z najmenej rizikových aktivít.

Nekonečne veľa možností, zážitkov a dobrodružstiev zažijete s nekonečnou sezónkou počas celého roka len u nás, v PARKu SNOW Donovaly!

* platnosť sezónneho skipasu je od prvého dňa lyžiarskej sezóny 2022/2023 do 1.11.2023. Skipas je neprenosný, môže ho využívať len osoba, na ktorej meno je vystavený. Pri každom prechode cez turniket je overovaná identita zákazníka fotokontrolou.