• ONLINE PREDAJ SKIPASOV

  Po vzore viacerých stredísk v zahraničí, ale už aj na Slovensku bude od tohtoročnej lyžiarskej sezóny 2017/2018 mať každý návštevník možnosť zakúpiť si lyžiarsky lístok z pohodlia domova ešte pred vycestovaním do strediska.

 • Celodenná lyžovačka len za 12 euro

  Až do 24. decembra 2017 (vrátane) je možné na Donovaloch lyžovať len za 12€ pri kúpe 7-hodinového (t.j. celodenného) skipasu. V predaji k dispozícii aj alternatíva skipasu na kratšiu lyžovačku.

 • Na Donovaloch lyžujú zadarmo deti až do 8 rokov!

  Najmä pre rodiny s deťmi zavádzame možnosť získať bezplatný skipas pre deti až do dovŕšenia 8. roku života!

 • NAJVÄČŠÍ DETSKÝ FUN PARK V STREDNEJ EURÓPE

  Ak sa chystáte na zimnú dovolenku alebo tráviť víkend so svojimi ratolesťami na horách, určite navštívte náš najväčší FUN PARK na Slovensku.

 • Sezónka pre všetkých len za 200€!

  Zakúpte si celosezónny skipas a brázdite zjazdovky na Donovaloch hoci aj každý deň! Jedinečná ponuka pre všetkých pravidelných návštevníkov je platná pre každého bez rozdielu veku až do 24. decembra 2017!

icon-newsAktuálne

Pokračujeme v intenzívnych prípravách na zimnú sezónu 2017/2018, termín jej zahájenia včas upresníme. Sledujte www.parksnow.sk a našu stránku na Facebooku.

Zakúpte si už dnes skipas na predvianočnú lyžovačku len za 12€ na celý deň platný až do 24.12.2017 cez náš nový e-shop na skipas.parksnow.sk. Rovnako tu môžete zakúpiť aj sezónne skipasy za zvýhodnenú cenu.

Predpredaj sezónnych skipasov v kancelárii správy strediska pri údolnej stanici lanovky TELEMIX Nová hoľa každý pracovný deň do 15:00. PARK SNOW Card ku každému sezónnemu skipasu ZADARMO!

Infocentrum otvorené: Pondelok-Piatok 9:00 - 15:30, víkendy zatvorené.

Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

8-hodinový výberový lístok

je lístok vhodný pre všetkých, ktorí si chcú užiť slobodu a nechcú sa viazať kúpou časových lístkov a pri častejších návštevách nášho strediska nelyžujú celý deň ...

iPHONE & ANDROID APLIKÁCIA

Všetko o lyžovaní a atrakciách v slovenskom TOP stredisku***** PARK SNOW Donovaly priamo do Vášho vrecka.

Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované