• ZJAZDOVKA A VLEK PATOČINY OTVORENÉ!

  Od piatka 20. januára 2017 sa môžete tešiť na vynikajúcu lyžovačku na zjazdovkách č. 2 a 2a v obľúbenej lokalite Patočiny. Počas prevádzkovej doby vleku k dispozícii aj bufet pri dolnej stanici vleku.

 • RIDERS PARK DONOVALY - NAJLEPŠÍ SNOWPARK NA SLOVENSKU

  Máte radi adrenalín a jazdenie na upravených zjazdovkách vás nebaví? Vyskúšajte jazdenie na prekážkach či 3 skoky v jednej "lajne" v najväčšom a najlepšom slovenskom snowparku.

 • Lyžuj tak dlho,
  ako sa Ti páči!

  S veľkým úspechom sa v minulej sezóne stretlo nahradenie celodenného skipasu 7-hodinovým lístkom. Okrem 7-hodinového lístka je možné zakúpiť aj ďalšie ...

 • NAJVÄČŠÍ DETSKÝ FUN PARK V STREDNEJ EURÓPE

  Ak sa chystáte na zimnú dovolenku alebo tráviť víkend so svojimi ratolesťami na horách, určite navštívte náš najväčší FUN PARK na Slovensku.

 • Na Donovaloch lyžujú zadarmo deti až do 8 rokov!

  Najmä pre rodiny s deťmi zavádzame možnosť získať bezplatný skipas pre deti až do dovŕšenia 8. roku života!

icon-newsAktuálne

Na Novej holi, v prevádzke lanovka TELEMIX Nová hoľa a vleky Patočiny a Mišúty, k dispozícii zjazdovky č. 1, 2, 2a, 3, 9 a 10.

Na Záhradišti otvorené zjazdovky č. 4, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 16 a 17. V prevádzke 4-sedačková lanovka a vleky Dvojča I., P1, P2, P3, P5, Lomená poma, S1, S2 a S3 vo funparku. Cez víkendy k dispozícii aj vleky Dvojča II., P4 a P6 a zjazdovky 12 a 15. Informáciu o otvorených zjazdovkách a vlekoch nájdete tu.

Infocentrum otvorené pondelok - nedeľa: 9:00 - 12:30, 13:00 - 15:30.

Bezplatná ľadová plocha otvorená denne 9:00 - 21:00. Bežecké trasy upravené 28.1. len v centre Donovál a smerom na Pavlovú, trasa smerom z Polianky na Šachtičku neupravená, na Polianke prebieha ťažba!

Detský funpark pri lyžiarskej škole Patty Ski je otvorený od 25.12. pre najmenších návštevníkov denne v čase 8:30 - 15:30. Vo funparku premáva vlek S3 a 7 posuvných dopravných pásov.

Rezervácia miest v skibusoch z Bratislavy, Trnavy a Nitry online na tomto linku!

Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

8-hodinový výberový lístok

je lístok vhodný pre všetkých, ktorí si chcú užiť slobodu a nechcú sa viazať kúpou časových lístkov a pri častejších návštevách nášho strediska nelyžujú celý deň ...

iPHONE & ANDROID APLIKÁCIA

Všetko o lyžovaní a atrakciách v slovenskom TOP stredisku***** PARK SNOW Donovaly priamo do Vášho vrecka.


Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované