• IDEÁLNY ČAS
  NA HORSKÚ TURISTIKU

  Máte radi turistiku? Potom ste na Donovaloch správne! Vydajte sa na potulky po turistických trasách v národných parkoch Veľká Fatra a Nízke Tatry.

 • LANOVKOU NA NOVÚ HOĽU

  Počas letnej turistickej sezóny sa opäť môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa.

 • ONLINE PREDAJ SKIPASOV

  Kúp si skipas z pohodlia domova, vyhni sa radám pred pokladňami a dokonca ušetríš!

 • Fotopoint na Novej holi

  Odfoťte sa so svojimi kamošmi na Novej holi - jednoducho a zadarmo svojim skipasom!

 • TURISTICKÉ INFORMAČNÉ
  CENTRUM

  Otvorené PONDELOK - PIATOK: 09:00 - 15:30 (12:30 - 13:00 prestávka)

Lanovka na Novú hoľu a bobová dráha otvorené do 3.11.2019 len cez víkendy! Letná sezóna v detskom rozprávkovom svete Habakuky a minimestečku Donovalkovo ukončená! Ostatné atrakcie FunArény spolu s Myšiačikovým vodným parkom sú zatvorené.

Otváracie hodiny: Lanovka v prevádzke cez víkendy 9:00 - 16:00 v polhodinových intervaloch vždy o pol a celej hodine.

Predpredaj sezónnych skipasov na sezónu 2019/2020 bude spustený online tu od 15.10.2019! PARK SNOW Card ku každému sezónnemu skipasu ZADARMO!

Suvenírová "nulová" eurobankovka PARK SNOW Donovaly stále v predaji, kúpite ju len v miestnom infocentre na Donovaloch! Viac info o bankovke nájdete na www.eurosouvenir.sk!

Ak dovolenka na Donovaloch, tak len s PARK SNOW Card! K dispozícii priamo v hoteli pri pobyte od 2 nocí alebo si ju môžete zakúpiť v infocentre len za 9,90€! A 1 spiatočnú jazdu lanovkou na Novú hoľu máte úplne zadarmo!

Infocentrum - souvenir shop otvorené PONDELOK - PIATOK: 09:00 - 15:30 (12:30 - 13:00 prestávka). Cez víkendy otvorené opäť od začiatku zimnej sezóny.

Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

8-hodinový výberový lístok

je lístok vhodný pre všetkých, ktorí si chcú užiť slobodu a nechcú sa viazať kúpou časových lístkov a pri častejších návštevách nášho strediska nelyžujú celý deň ...

iPHONE & ANDROID APLIKÁCIA

Všetko o lyžovaní a atrakciách v slovenskom TOP stredisku***** PARK SNOW Donovaly priamo do Vášho vrecka.

Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované