• Športové aktivity

Donovaly sú ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú aktívny oddych a nezabudnuteľné zážitky v prírode. Tu sú štyri hlavné aktivity, ktoré by ste určite nemali vynechať pri návšteve tejto krásnej oblasti.

E-Kolobežky

Prenajmite si modernú e-kolobežku a spoznávajte Donovaly rýchlo, ekologicky a pohodlne. E-kolobežky sú skvelým spôsobom, ako preskúmať okolie bez veľkej námahy, pričom si užijete veľa zábavy na dvoch kolesách.


Požičovňa E-Kolobežiek 

Paraglide - Tandemové Lety

Zažite nezabudnuteľný zážitok a nádherné výhľady počas tandemového letu na paraglajde. Tento adrenalínový šport je vhodný pre každého, kto chce zažiť niečo výnimočné a pozrieť sa na Donovaly z inej perspektívy.


Tandemové lety

Turistika na Donovaloch

Donovaly sú rajom pre turistov. Ponúkajú množstvo turistických trás rôznych náročností, ktoré vás zavedú do nádhernej prírody Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Či už ste začiatočník alebo skúsený turista, určite si tu nájdete tú správnu trasu pre seba.


Turistické trasy 

Ferrata

Ferrata Dve Veže ponúka vzrušujúci a bezpečný zážitok pre milovníkov lezenia. Táto zaistená cesta je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých lezcov a poskytuje úžasné výhľady a adrenalínové dobrodružstvo.

Ferrata Dve Veže 

Donovaly ponúkajú širokú škálu aktivít, ktoré uspokoja každého návštevníka. Či už preferujete pohodlnú jazdu na e-kolobežke, vzrušujúce tandemové lety, turistiku v krásnej prírode alebo adrenalínové lezenie na ferrate, určite si tu prídete na svoje. Príďte a objavte všetko, čo Donovaly ponúkajú!